Transport

Usługi transportowe

Jesteśmy firmą transportową z ugruntowaną pozycją na rynku, na którym funkcjonujemy nieprzerwanie od 2004 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego swoje usługi z powodzeniem świadczymy różnym podmiotom, poczynając od osób prywatnych poprzez mikro i małe przedsiębiorstwa, a skończywszy na dużych korporacjach. Obszar naszego działania, to teren Polski, a w ramach usługi transportu międzynarodowego obszar całej Europy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Zawsze dostosowujemy cenę oraz warunki transportu do indywidualnych potrzeb kontrahenta.

Transport krajowy
Kaim transport-01

Podejmujemy się usług transportowych na terenie całego kraju. Jeżeli zainteresowany jesteś pewną usługą, wykonaną na czas i bez uszkodzenia ładunku, na pewno warto skontaktować się z naszą firmą i zapytać o szczegóły.

Zajmujemy się transportem do 3,5 t. Samochody, którymi dysponujemy pozwalają na bezproblemowy załadunek towaru o gabarytach nieprzekraczających:

– długość: 4,80m

– szerokość: 2,00m

– wysokość: 2,50m

Transport międzynarodowy
Kaim transport-02

Świadczymy usługi transportu międzynarodowego na terenie całej Europy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat szczegółów naszej oferty. Zajmujemy się transportem do 3,5 t.

Samochody, którymi dysponujemy pozwalają na bezproblemowy załadunek towaru o gabarytach nieprzekraczających:

– długość: 4,80m

– szerokość: 2,00m

– wysokość: 2,50m