Transport

Usługi transportowe

Jesteśmy firmą transportową z ugruntowaną pozycją na rynku, na którym funkcjonujemy nieprzerwanie od 2004 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego swoje usługi z powodzeniem świadczymy różnym podmiotom, poczynając od osób prywatnych poprzez mikro i małe przedsiębiorstwa, a skończywszy na dużych korporacjach. Obszar naszego działania, to teren Polski, a w ramach usługi transportu międzynarodowego obszar całej Europy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Zawsze dostosowujemy cenę oraz warunki transportu do indywidualnych potrzeb kontrahenta.

Transport krajowy
Kaimtranskrajowy

Podejmujemy się usług transportowych na terenie całego kraju. Jeżeli zainteresowany jesteś pewną usługą, wykonaną na czas i bez uszkodzenia ładunku, na pewno warto skontaktować się z naszą firmą i zapytać o szczegóły.

Zajmujemy się transportem do 3,5 t. Samochody, którymi dysponujemy pozwalają na bezproblemowy załadunek towaru o gabarytach nieprzekraczających:

– długość: 4,80m

– szerokość: 2,00m

– wysokość: 2,50m

Transport międzynarodowy
Kaimtransmiedzynarodowy

Świadczymy usługi transportu międzynarodowego na terenie całej Europy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat szczegółów naszej oferty. Zajmujemy się transportem do 3,5 t.

Samochody, którymi dysponujemy pozwalają na bezproblemowy załadunek towaru o gabarytach nieprzekraczających:

– długość: 4,80m

– szerokość: 2,00m

– wysokość: 2,50m